Легкоатлетка Софія Яремчук зі Львова минулого року першою серед жінок подолала 21 кілометр напівмарафону «СrossHill» .  Цьогоріч вона знову намагатиметься бути кращою, готується щодня і вже зареєструвалася на участь.

Каже, чернівецький забіг приємно здивував щирою підтримкою: «Ота машина з вболівальниками, які співали, люди, які намагалися всіляко допомогти нам пришвидшувати темп бігу, я це не можу забути. Це було просто чудово. Обов’язково приїду цьогоріч за тими емоціями» - каже Софія.

Зараз спортсменка активно готується ще до одного напімарафону, який відбудеться 9 квітня у Києві. Цей забіг проходить в рамках Чемпіонату України, тому перемога для Софії дуже важлива.

«Дистанція напівмарафону для мене – оптимальна. Бо 10 кілометрів мені якось замало, швидше треба бігти, а марафон – занадто довго. Ось ця половинка – саме те, вона золота для мене» - розповідає Софія Яремчук.

Але наприкінці квітня Софія все ж спробує вирвати перемогу не на надто улюбленій дистанції в 10 кілометрів, це буде відбір на Чемпіонат Європи. Потім приїде до нас, в Чернівці, на свої найбільш комфортні 21 кілометр.

Довідково: Майстер спорту України. Переможниця багатьох міжнародних пробігів. Особисте досягнення у напівмарафоні - 1.15,02. Учасниця чемпіонату Європи з напівмарафону. (Амстердам 2016)

Напівмарафон «СrossHill» (2016 рік), 21 кілометр - 1 місце з часом  1:17:22

Підпишись на наші новини

Тебе цікавлять останні новини та події нашого міста, пов'язані зі світом CrossHill? Сміливо підписуйся на наші новини та дізнавайся про все першим.

 

Реєстрація учасників розпочнеться 01 лютогоПідпишіться на наші новини, для отримання повідомлення про початок реєстрації