Не забуваємо про підготовку до забігу та шануємо своє здоров’я. Відомо, що під час бігу наш організм виробляє ендорфін – гормон щастя. Тобто, поки ми бігаємо, з’являється відчуття піднесення, задоволення собою, прояснюються думки, а загалом, ми стаємо щасливішими.
 
Але до таких серйозних змагань, як напівмарафон треба готуватися заздалегідь. Окрім спеціальних тренувань та ранкових пробіжок, організатори CrossHill радять обстежитися у лікаря. Для учасників півмарафону, які долатимуть дистанцію на 21 км., довідка з фізичного диспансеру – обов’язкова.
 
Пройти будь-яке медобстеження зі знижкою в 20% можна і у лікувально-діагностичному центрі Avicenna, Офіційного Спонсора CrossHill.
 
Таким чином, лікувально-діагностичний центр "Авіценна" долучиться ще і до благодійності. Всі гроші, вилучені від проведення мед.обстежень для учасників напівмарафону, перерахують на лікування маленької Ксюші-Машуні. Ви можете роздрукувати флаєр на знижку, або показати його на телефоні в реєстратурі, та одночасно попіклуватися про своє здоров’я та зробити внесок у виздоровлення хворої дитини.
 
 
 

Підпишись на наші новини

Тебе цікавлять останні новини та події нашого міста, пов'язані зі світом CrossHill? Сміливо підписуйся на наші новини та дізнавайся про все першим.

 

Реєстрація учасників розпочнеться 01 лютогоПідпишіться на наші новини, для отримання повідомлення про початок реєстрації