Благодійний забіг «Cross Hill» традиційно матиме високу мету – допомогти тим, хто цього потребує. Нагадаємо, у 2016 році учасники CrosHill зібрали 12 тисяч гривень. Їх організатори перерахували Чернівецькому пологовому будинку №2 на закупівлю необхідного обладнання. В 2015 році гроші витратили на закупівлю медикаментів учасникам антитерористичної операції.


Цього року кошти збиратимуть для маленької сторожинчанки Ксенії Кусяк. Дівчинці 6 років і все своє життя вона лікується. Діагноз: спинно-мозгова грижа, гідроцефалія. Зараз її готують до складної операції, є загноєння кістки, але поки Ксенія приймає дорогі ліки, їй дуже потрібна фінансова допомога.

 

Аби взяти участь у благодійному забігу треба зареєструватися на сайті http://crosshill.ua і сплатити 99 гривень. Всі кошти, у повному обсязі, будуть передані маленькій Ксені.


Містянам пропонують подолати 21.0975 кілометрів у напівмарафоні та взяти участь у 10-, 5- та 2-кілометровому забігові. У день напівмарафону заплановані й дитячі змагання на 100-, 500-, та 1000-метрових дистанціях. Лікувально-діагностичний центр "Авіценна" також долучиться до благодійності. Всі гроші, вилучені від проведення мед.обстежень для учасників напівмарафону, перерахують на лікування маленької Ксюші.

Підпишись на наші новини

Тебе цікавлять останні новини та події нашого міста, пов'язані зі світом CrossHill? Сміливо підписуйся на наші новини та дізнавайся про все першим.

 

Реєстрація учасників розпочнеться 01 лютогоПідпишіться на наші новини, для отримання повідомлення про початок реєстрації