Ми не віримо у випадковість, кажуть організатори напівмарафону «CrossHill» і знайомлять з учасником, який зареєструвався 299-м за 29 днів до старту, коли реєстрація вартує 299 гривень.


Це Сергій Хилько. Він пробіг вже 14 офіційних півмарафонів і 2 марафони. А почалося все, розказує легкоатлет, із звичайної офісної заздрості, коли колеги вихваляються своїми здобутками на таких стартах і ти не можеш залишатися осторонь.


«Перший мій офіційний старт - Color Run 2014, який мене тоді дуже вразив своєю незвичайністю. Пробігши свій омріяний перший півмарафон, я вже не міг зупинитись. На свою голову зв'язався з Nike+ Run Club, де подружився з багатьма чудовими людьми закоханими в біг. Разом тренувались, спілкувались, їздили на змагання в інші міста. Двічі були і в Чернівцях» - розповідає Сергій.


І додає, що CrossHill – це один з його улюблених стартів.


«CrossHill» познайомив мене з чудесними Чернівцями, куди щороку приїжджаємо як на свято, яке стало для нас традицією» - каже Сергій.


Сергій Хилько 21 травня на «CrossHill» стане частиною нашої команди, буде пейсмейкером. Спортсмена обрали самі учасники, він переміг у конкурсному відборі і став одним з двох пейсмейкерів на час 1 годину і 50 хвилин.


Тому, якщо ви досі не знайомі з цим хорошим хлопцем, відмінним спортсменом та просто хорошою людиною - падайте йому на хвіст 21-го травня

 

Підпишись на наші новини

Тебе цікавлять останні новини та події нашого міста, пов'язані зі світом CrossHill? Сміливо підписуйся на наші новини та дізнавайся про все першим.

 

Реєстрація учасників розпочнеться 01 лютогоПідпишіться на наші новини, для отримання повідомлення про початок реєстрації