У напівмарафоні CrossHill у 2017-му році переможцем, який подолав дистанцію в 21,0975 кілометрів за годину та 7 хвилин, став Дмитро Дідоводюк з Івано-Франківська.

 

Другим серед чоловіків дистанцію подолав тогорічний переможець чернівецького напівмарафону Тарас Сало. Третім прибіг Володимир Юрчук.

 

Серед жінок переможиця забігу — Софія Яремчук. Вона подолала дистанцію за годину та 26 хвилин. Другою фінішувала Марія Гудак, а третьою — Крістіна Богомекова.

 

Нагадаємо, цьогоріч, загальний призовий фонд напівмарафону — 46 з половиною тисяч гривень. Цю суму розділили між усіма переможцями, тож, залежно від результатів, учасники отримали від 5 тисяч до 750-ти гривень.

 

Церемонія нагородження цього року відбувається з усіма урочистостями: для переможців звели п'єдестал. Усім вручають грамоти і подарунки від партнерів забігу.

Підпишись на наші новини

Тебе цікавлять останні новини та події нашого міста, пов'язані зі світом CrossHill? Сміливо підписуйся на наші новини та дізнавайся про все першим.

 

Реєстрація учасників розпочнеться 01 лютогоПідпишіться на наші новини, для отримання повідомлення про початок реєстрації